Náš odchov

Vrh "B"

Vrh "B"

Vzhledem k letošní situaci s covid 19 si noví páníčkové vybírali štěňátka až při odběru. Komunikovali jsme přes skupinu na WhatsApp. Spousta fotografií, videí.... Bylo to fajn. Jako první odcházeli do nových domovů 5.12. kluci. Holčičky 6.12. Každému jsme nechali dost času na výběr. Bylo to ale neuvěřitelné. Každý měl už svůj tip a nikdo se nesešel že by chtěl stejné štěně. Dokonce bych řekla, že si ti "naši" vybrali své páníčky sami. A tak by to asi mělo podle mě být. Tak jako s vrhem "A", tak i s vrhem "B" jsme stále v kontaktu. Chceme vědět jak se mrňouskům daří a nebo se snažíme poradit, nebo pomoci. 

Vrh "B" Frederica Goldenpack Marti(KAYLI)

8.10. 2020 se narodilo 8 zdravých štěňátek. 4 kluci a 4 holčičky. Kaylinka byla zase moc šikovná. I když jsou to už 3 roky od vrhu "A", tak byla Kaylinka moc šikovná. Je to hodně starostlivá mamina. Budoucí páníčkové se můžou těšit na své mazlíčky na Mikuláše.

Vrh "A" Frederica Goldenpack Marti(Kayli)

17.4. 2017  se narodilo 9 zdravých štěňátek. 4 kluci a 5 holčiček. Kaylinka byla mladá, ale moc šikovná a statečná maminka. Všechno zvládla sama bez větší pomoci. Štěňátka byla zdravá a k novým páníčkům odcházela v polovině června do všech koutů republiky.

Vytvořte si webové stránky zdarma!