O NÁS

Už jako malá holka jsem si přála pejska. Mým vzorem byl můj tatínek, který měl služebního psa německého ovčáka Atose. Byl mojí úžasnou "chůvou", ale odešel za duhový most tak brzy, že si ho pamatuji jen z vyprávění.

Po založení rodiny nastal ten správný čas, pořídit si vysněného pejska. V tu chvíli začalo dilema jakou rasu si vybrat. HLavím kritériem bylo,aby byl hodný k dětem, společenský, ale i aktivní.  Proto se jasným favoritem stal zlatý retrívr, který naší rodinu okouzlil na první pohled. V roce 2006 jsme si pořídili první fenku zlatého retrívtra Angie. Byla to úžasná parťačka naší malé dcery a láska celé rodiny. Po jejím odchodu za duhový most jsme nevydrželi ani týden a začali hledat novou zlaťandu, aby vyplnila tu bolest v našich srdcích. 

A tak to vlastně začalo. Pro naší Kaylinku (Frederica Goldenpack Marty) jsme si jeli až do Beskyd k paní chovatelce Martě Embertové. Když nám Kaylinku předávala, říkala, že je to malá čarodějnice z Beskyd a měla pravdu. Očarovala nás natolik, že jsme se rozhodli v roce 2016 založit chovnou stanici a podělit se o tu hromadu "zlata".

A jak jinak se jmenovat když nám za domem protéká Malé Labe? No přece Od Malého Labe.

Vytvořte si webové stránky zdarma!